Macunart

Çimento Esaslı İnce Yüzey Hazırlma Macunu


Tanımı:
Çimento esaslı, dış ve iç cephedeki yüzey hatalarını giderecek özel bağlayıcılar ve kimyasallar ile formüle edilmiş beyaz renkli ince yüzey hazırlama macunudur.

Özellikleri:
- Pürüzsüz, sağlam ve tozumayan yüzeyler oluşturarak son kat kaplamanın görünümüne ve dayanıklılığına katkıda bulunur. İç cephelerde saten ve ipek mat boya uygulaması öncesi mükemmel bir yüzey oluşturur.
- Suya ve neme karşı dayanıklı olma özelliği sayesinde suyla temas ettiğinde yumuşama yapmaz, üzerindeki boya tabakasının yapışmasını zayıflatarak kabarmasına sebep olmaz ve özellikle dış cephelerde kullanımı son derece başarılı sonuçlar verir.

- Alçı ve alçı bazlı malzemelere göre daha yüksek aderans ve dayanıklılığa sahip olup çatlamaya karşı dayanımı yüksektir.
- Emiciliği düşük olduğu için boya sarfiyatını azaltır.
- Uygulanması çok kolaydır.

Ambalaj:
- 20 kg'lık kraft torba.

Tüketimi:
- Yaklaşık 0,5 - 1,0 kg/m2 (1 mm kalınlık için)

Uygulama Aletleri:
- Paslanmaz çelik mala

Belge:


TS-EN 1504-3'e uygundur.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız


Ürünler

  • Kış aylarında dış ortamdaki soğuk havanın iç mekanlarda ısı kaybına neden olmasını; yaz aylarında ise dış ortamdaki sıcak havanın iç mekanda ısı artışına neden olmasını önlemek için özel malzemeler ile yüzeyler arası ısı transferini azaltma işlemine ısı yalıtımı denir.Devamı için tıklayınız
  • Pazar lideri markamız Blue'Safe Mavi Kale, boya ve dekoratif sıva dahil son kat kaplamalı paket sistemlerde "10 Yıl Ürün Garantisi"ni sektörün hizmetine sunuyor. Ayrıca, paket sistemler için uygulama süreci ve sonrasını kapsayan 2 yıl uygulama garantisi de mevcut.Devamı için tıklayınız
Yazdır Yazı Büyüklüğü A(-) A(+) Paylaş