Renotex Plus

Rulo ile Desen Verilen, Silikonlu, Hazır Renkli Sıva


Tanımı:
Akrilik emülsiyon esaslı, farklı kalınlık ve desenlerde uygulama imkanı olan, içte ve dışta kullanılabilen, mala veya rulo ile uygulanıp rulo ile desen verilen, ince desenli silikonlu hazır renkli sıvadır.

Özellikleri:
- Yüksek su itme kabiliyeti ile cepheye çarpan yağmur suyunun yüzeyi ıslatmadan akıp gitmesini sağlar.
- Dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlar.
- UV, aşırı soğuk veya sıcak, yağmur, kar, nem gibi ağır hava şartlarından etkilenmez, kabarmaz, çatlamaz, renkleri solmaz.
- Alkaliye dayanıklıdır.
- Farklı oranlarda inceltilmesi veya farklı tip rulolarla uygulama yapılması ile elde edilen değişik doku ve desenleri oldukça dekoratiftir.
- Solvent içermediği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez.

Ambalaj:
- 25 kg’lık plastik kova.

Tüketimi(İstenilen desen kalınlığına göre):
- Düz uygulamalarda 1.0 - 1.2 kg/m2
- İnce desenli uygulamalarda 1.2 - 1.7 kg/m2
- Kalın desenli uygulamalarda 1.7 - 2.0 kg/m2

Uygulama Aletleri:
- Rulo, sprey tabancası

Belge:


Kalite Belgeleri: TS 7847
Bayındırlık Poz No: 04.470/1

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Ürünler

  • Kış aylarında dış ortamdaki soğuk havanın iç mekanlarda ısı kaybına neden olmasını; yaz aylarında ise dış ortamdaki sıcak havanın iç mekanda ısı artışına neden olmasını önlemek için özel malzemeler ile yüzeyler arası ısı transferini azaltma işlemine ısı yalıtımı denir.Devamı için tıklayınız
  • Pazar lideri markamız Blue'Safe Mavi Kale, boya ve dekoratif sıva dahil son kat kaplamalı paket sistemlerde "10 Yıl Ürün Garantisi"ni sektörün hizmetine sunuyor. Ayrıca, paket sistemler için uygulama süreci ve sonrasını kapsayan 2 yıl uygulama garantisi de mevcut.Devamı için tıklayınız
Yazdır Yazı Büyüklüğü A(-) A(+) Paylaş