Grenart

Silikonlu, Elastik, Kalın Desenli, Hazır Renkli Sıva


Tanımı:
Akrilik emülsiyon esaslı, serpme sıva görünümlü, silikonlu, elastik, mala ile uygulanan, mala ile desen verilen, içte ve dışta kullanılabilen, kalın desenli hazır renkli sıvadır.

Özellikleri:
- Elastik olup, altyapıdaki çatlakları köprülendirir ve binanın oturması sırasında meydana gelen hareketlerden etkilenmez.
- Yüksek su itme kabiliyeti ile cepheye çarpan yağmur suyunun yüzeyi ıslatmadan akıp gitmesini sağlar.
- Dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlar.
- UV, aşırı soğuk veya sıcak, yağmur, kar, nem gibi ağır hava şartlarından etkilenmez, kabarmaz, çatlamaz, renkleri solmaz.

- Alkaliye dayanıklıdır.
- Solvent içermediği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez.

Ambalaj:
- 25 kg’lık plastik kova.

Tüketimi:
- Yüzeyin pürüzlülüğüne bağlı olarak 2.5 - 3.1 kg/m2

Uygulama Aletleri:
- Çelik veya plastik mala

Belge:


Kalite Belgeleri: TS 7847
Bayındırlık Poz No: 04.470

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Ürünler

  • Kış aylarında dış ortamdaki soğuk havanın iç mekanlarda ısı kaybına neden olmasını; yaz aylarında ise dış ortamdaki sıcak havanın iç mekanda ısı artışına neden olmasını önlemek için özel malzemeler ile yüzeyler arası ısı transferini azaltma işlemine ısı yalıtımı denir.Devamı için tıklayınız
  • Pazar lideri markamız Blue'Safe Mavi Kale, boya ve dekoratif sıva dahil son kat kaplamalı paket sistemlerde "10 Yıl Ürün Garantisi"ni sektörün hizmetine sunuyor. Ayrıca, paket sistemler için uygulama süreci ve sonrasını kapsayan 2 yıl uygulama garantisi de mevcut.Devamı için tıklayınız
Yazdır Yazı Büyüklüğü A(-) A(+) Paylaş