Dekor Plus

Silikonlu, Elastik, Çizgi Desenli, Hazır Renkli Sıva


Tanımı:
Akrilik emülsiyon esaslı, kalın çizgi desenli, silikonlu, elastik, mala ile uygulanan, mala ile desen verilen, içte ve dışta kullanılabilen dekoratif hazır renkli sıvadır.

Özellikleri:
- Elastik olup, altyapıdaki çatlakları kapatır ve binanın oturması sırasında meydana gelen hareketlerden etkilenmez.
- İçerdiği silikon sebebi ile suyu iter, cepheye çarpan yağmur suyunun yüzeyi ıslatmadan akıp gitmesini sağlar.
- Dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlar.
- UV, aşırı soğuk veya sıcak, yağmur, kar, nem gibi ağır hava şartlarından etkilenmez, kabarmaz, çatlamaz, renkleri solmaz.

- Alkaliye dayanıklıdır.
- Malanın hareket yönünün değiştirilmesi ile elde edilen yatay, düşey veya dairesel çizgi desenleri ile oldukça dekoratiftir.
- Solvent içermediği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez.

Ambalaj:
- 25 kg’lık plastik kova.

Tüketimi:
- Yüzeyin pürüzlülüğüne bağlı olarak 3.3 - 3.5 kg/m2

Uygulama Aletleri:
- Plastik mala

Belge:


Kalite Belgeleri: TS 7847

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Ürünler

  • Kış aylarında dış ortamdaki soğuk havanın iç mekanlarda ısı kaybına neden olmasını; yaz aylarında ise dış ortamdaki sıcak havanın iç mekanda ısı artışına neden olmasını önlemek için özel malzemeler ile yüzeyler arası ısı transferini azaltma işlemine ısı yalıtımı denir.Devamı için tıklayınız
  • Pazar lideri markamız Blue'Safe Mavi Kale, boya ve dekoratif sıva dahil son kat kaplamalı paket sistemlerde "10 Yıl Ürün Garantisi"ni sektörün hizmetine sunuyor. Ayrıca, paket sistemler için uygulama süreci ve sonrasını kapsayan 2 yıl uygulama garantisi de mevcut.Devamı için tıklayınız
Yazdır Yazı Büyüklüğü A(-) A(+) Paylaş